Nex PR - Dijital Çözüm Ortağınız!

Spotify PR Hizmeti

SPOTiFY  PR Hizmeti

Spotify dinlenme arttırma sanatçıların platform üzerinden kazanç elde etmeleri için önemlidir. Sözlü ya da sözsüz müzik parçalarının yer aldığı ve günümüzde en aktif şekilde kullanılan müzik uygulaması olan Spotify çalışma sistemleri ile benzeri platformlardan ayrılıyor. Sanatçılar için önemli avantajlar sunan platformun çalışma sistemi de kendisine özgü özellikler taşıyor.
 

Spotify Dinlenme Sayısı Nasıl Artar?

Platformda yer alan sanatçıların en büyük istekleri şarkılarının geniş kesimlere ulaşması ve dinlenme sayılarının yükselmesidir. Dinlenme sayılarının yükselmesi için ise her zaman şarkıları kendi haline bırakmak yeterli gelmeyebilir. Çünkü Spotify’a her gün dünya çapında yüzlerce şarkı eklenmekte ve bu şarkıların çoğu kullanıcıların gözünden kaçmaktadır. Böylesi durumlarda ana etmen şarkıcının ismini ve şarkılarını bilmeyen kişilere erişebilmektir. Bunun için ise Spotify PR hizmeti almak son derece etkili olacaktır.
İlgili hizmet kapsamında şarkıya yönelik yapılacak olan PR çalışmaları ile birlikte şarkının geniş kesimlere ulaşması çok daha kolay hale gelecektir. Şarkının dinlenme sayısının yükselmesi hem sanatçının ünlü olmasına olanak tanıyabileceği gibi hem de Spotify üzerinden elde edilecek gelirlerin de yükselmesine imkan verecektir. Spotify, yer alan sanatçılara dinlenme sayıları üzerinden ödeme yapmaktadır. Bu ödemeler ise dinlenme sayıları ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek olmaktadır. Hem ünlü olmak hem de Spotify üzerinden kazançlar elde etmek için NexPR ile iletişime geçerek kapsamlı tanıtım çalışmaları hakkında bilgi alabilirsiniz.
 
  • Temel olarak, bu hizmet, Spotify oynatma listelerinde öne çıkmak dinlenme sayılarını arttırmak isteyen sanatçılar içindir. 
  • Müzik türünüze göre çalışmakta olduğumuz Türkçe Rap ve Alternatif müzik Spotify listelerine şarkınızı yerleştireceğiz ve organik olarak dinlenmelerinizi arttırmanızı sağlayacağız. 

Detaylı bilgi almak ve çalışmalara başlamak için bizimle iletişime geç!

WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ VE FİYAT ALMAK İÇİN TIKLAYIN!


  • %100 Türk Gerçek Dinlenmeler
  • %100 Organik İşlemler
  • 7/24 Canlı Destek
Nex PR Müzik PR Ajansı Olarak Şarkı PR Hizmeti Sunmaktayız.
Müzik Tanıtımı Hizmetimiz İle Şarkı PR ınızı En İyi Şekilde Yapmaktayız.
Şarkı Tanıtımı İle Şarkınızı Milyonlara Dinletelim. smm panel