Nex PR - Dijital Çözüm Ortağınız!

Türkiye’nin En İyi Müzik PR Ajansları

Türkiye’nin En İyi Müzik PR Ajansları

Dijital platformların kullanımı artıkça buradaki içerik sayıları da artmaktadır. Müzik konusunda da dijital platformlar lider konumdadır. Özellikle de YouTube ve Spotify bu alanda bayrağı elinde bulundurmaktadır. Artık az dinlenen çok dinlenen tüm sanatçılar şarkılarını bu platformlar üzerinden paylaşmaktadır. Özellikle de bu alanda yeni olan kullanıcıların kendisini göstermesi için de şarkı tanıtımı yapılması gerekmektedir.
Şarkının tanıtımının yapılması kesinlikle uzmanlık gerektiren bir iştir. İnsanlar şarkı tanıtımı nasıl yapılır diye araştırdıklarında da bunu net bir şekilde görmektedir. Bunun sonucunda da tabii ki PR şirketleri karşılarına çıkmaktadır. Müzik PR şirketleri sanatçıların yerine gerekli olan tanıtım çalışmalarını yapmaktadır. Bu sayede şarkının çok daha geniş bir kesime ulaşmasını ve çok daha fazla dinlenmesini sağlamaktadır.
İnsanların bu noktada yaptığı araştırmalardan birisi de Türkiye’nin en iyi müzik PR ajansları olmaktadır. İnsanlar iyi bir firmadan hizmet almak istemektedir.
 

En İyi Şarkı PR Ajansı

İyi bir ajans sizlere iyi bir hizmet sunmalıdır. Bu noktada gerekli olan çalışmaları da en doğru şekilde yapmalıdır. İyi bir şarkı PR ajansı;
 • İnstagram gibi uygulamalarda reklam yapmasını bilmelidir. Mutlaka mavi tikli hesaplar ile iletişim halinde olmalıdır.
 • Hikayelerde ve gönderilerde şarkılarınıza yer verilmesini sağlatmalıdır. Bu tür paylaşımlarda bulunacak sayfalar ile çalışmalıdır.
 • Adwords gibi reklam araçlarına hakim olmalıdır. Doğru şekilde şarkınızın reklamını yapabilmelidir.
 • YouTube ve Spotify’ın algoritmasına hakim olmalıdır. Sürekli olarak bu firmaların algoritma değişikliklerini takip etmelidir. Bunlara uygun olarak çalışmalarını yapmalıdır.
 • Şarkınızın sadece dinlenmesini değil etkileşim almasını da sağlamalıdır. Şarkınız YouTube’da ise paylaşılması, yorum almalı, beğeni almalı ve listelere eklenmelidir. Şarkınız Spotify üzerinde yayınlandıysa da yine kullanıcılar tarafından beğenilmeli ve listelere eklenmelidir. Bunlar şarkınızı öne çıkarmaktadır.
Tüm bu noktalara uygun olarak hizmet veren firmalara baktığımızda karşımıza çıkan ilk seçenek tabii ki NexPR olmakta. Firma bu alanda hizmet veren en köklü firmalardan birisi olarak karşımıza çıkmakta. Tabii ki bunun sonucu olarak da sizlere iyi bir hizmet sunmakta. Yukarıda yer alan tüm şartları yerine getirmekte.
 

En İyi YouTube Şarkı Tanıtımı

YouTube şarkı paylaşmak için en çok tercih edilen platformlardan birisidir. YouTube herkesin paylaşım yapmasına izin verdiği için sıklıkla da dikkat çekmektedir. Bu noktada YouTube şarkı tanıtımı hizmeti en çok aranan PR hizmetlerinden birisi olmaktadır. NexPR YouTube için sizlere gerekli olan PR çalışmalarını sunmaktadır. Şarkınızın çok fazla kişi tarafından tıklanmasını ve izlenmesini sağlamaktadır. Bunun için;
 • Gerekli olan reklam çalışmalarını yapmaktadır.
 • YouTube algoritmalarına uygun olarak çalışma yürütmekte ve şarkınızın öne çıkmasını sağlamaktadır.
 • Şarkınızın beğenme, beğenmeme, yorum ve listeye eklenme gibi etkileşimler almasını sağlamaktadır.
 • İnstagram gibi farklı platformlarda da reklam yapmaktadır. Mavi tikli kullanıcıların şarkınızı paylaşmasını sağlamaktadır.
 • YouTube Müzik tarafında da gerekli çalışmaları sağlamaktadır. Şarkınızın YouTube Müzik’te de çok fazla dinlenmesini sağlamaktadır.
 • Şarkınıza kısa sürede milyonlarca dinlenme getirmektedir.
NexPR firması bu anlamda kuşkusuz en iyi hizmeti sunmaktadır.
 

En İyi Spotify Şarkı Tanıtımı

Spotfiy şarkı tanıtımı da tabii ki önemli PR hizmetlerinden birisi olmaktadır. NexPR firması bu alanda da sizlere gerekli olan her türlü hizmeti sunmaktadır. Spotify uygulamasında yayınladığınız şarkının kısa bir sürede milyonlarca dinlenme almasını sağlamaktadır. Bunu yapabilen sayılı firmadan birisidir. NexPR Firması bu anlamda;
 • Her zaman organik dinlenme getirmektedir. Yani şarkılarınız tamamen gerçek insanlar tarafından tıklanmaktadır.
 • Şarkınız farklı platformlarda da paylaşılmakta ve buralarda da bilinmesi sağlanmaktadır.
 • YouTube şarkılarınızda olduğu gibi İnstagram’da mavi tikli kullanıcılarda şarkınız paylaşılmaktadır. Bu kişilerin şarkınızla hikaye atması sağlanmaktadır.
 • Spotify’da yer alan şarkınızın listelere eklenmesini ve beğenilmesini sağlamaktadır.
 • Şarkınızın paylaşıldığı İnstagram gönderilerinin de öne çıkarılmasını saplamaktadır. Bu sayede çok daha fazla dinleyiciyi sizlere yönlendirmektedir.
Firma bu alandaki tecrübesini konuşturmakta ve sizlere çok iyi bir hizmet sunmaktadır. Firma hakkında yapılan yorumlar da bunu açık şekilde ortaya koymaktadır. Firma bu alanda çok fazla sanatçı ile çalışmaktadır. Bu yüzden bir şarkının nasıl öne çıkarılacağını ve popüler yapılacağını da çok iyi bilmektedir.
 

En İyi Sanatçı Tanıtımı

Bir şarkının popüler olması kadar şarkıyı söyleyen sanatçının da popüler olması önemlidir. Sanatçının popüler olması tek bir şarkısının değil tüm şarkılarının öne çıkmasını sağlamaktadır. En iyi müzik PR şirketlerinin başında yer alan NexPR bu konuda da sizlere gerekli desteği sağlamaktadır. Firma şarkı kadar sanatçının da öne çıkmasının gerektiğini vurgulayan ilk firmalardan birisidir. Tek bir şarkının değil tüm şarkıların öne çıkmasını sağlayan etmenlerin başında sanatçının geldiğini söylemektedir. Bu yüzden de alandaki en iyi sanatçı tanıtımı hizmetini sunmaktadır. Firma;
 • Şarkılarınızın yanında sizlerin de paylaşımını yapmaktadır.
 • Reklam çalışmalarında sizin de adınızı kullanmakta ve şarkılarınızla birlikte sizi de öne çıkarmaktadır.
 • Mavi Tikli İnstagram kullanıcılarında ve sayfalarında sizler ile ilgili paylaşımlar yaptırmakta ve şarkılarınızın da bu paylaşımlarda fon müziği olmasını sağlamaktadır.
 • Sizler hakkında gerekli olan içerikleri hazırlamakta ve bunları doğru platformlarda paylaşmaktadır.
Firma sizlerin de en iyi şekilde tanıtılması için gerekli olan tüm çalışmaları yürütmektedir. Sektöre sanatçı tanıtımı kavramını sokan firmalardan birisi olması ile tabii ki bu alanda öne çıkmaktadır. Sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadır. Firma en iyi müzik PR ajanslarından birisi olmasının hakkını vermektedir. Sizlerin her türlü hizmetten memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır.
 

PR Çalışması Ücretleri

NexPR daha önce de belirtiğimiz gibi bu alandaki uzman firmalardan birisidir. Buna rağmen firmanın her zaman önceliği müşterisinin mutluluğu olmaktadır. Bunun için de her zaman uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Firma ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olarak hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için hem hazır paketler sunmakta hem de size özel çalışmalar yapmaktadır.
Firmanın sunduğu hazır paketler;
 • YouTube ve Spotify’da organik izlenme ve dinlenme sunmaktadır. Bu organik izlenmeler ve dinlenmeler tamamen reklamlardan gelmektedir. Bu noktada sahte izlenme veya dinlenme gibi sorunlar yaşatılmamaktadır.
 • Şarkınızın mavi tikli İnstagram kullanıcılarının hesaplarında paylaşılmasını sağlamaktadır.
 • Şarkınızın yine mavi tikli sayfalarda gönderi olarak paylaşılmasını kapsamaktadır. Bu sayede şarkınız geniş kitlelere ulaşmaktadır.
 • Şarkınızın beğenme, yorum alma, listelere eklenmesi gibi çalışmaları içermektedir.
 • Sadece şarkınızın değil İnstagram üzerinde paylaşılan gönderilerin de paylaşım, yorum ve beğeni etkileşimi almasını sağlamaktadır. Bu sayede şarkınız İnstagram’da da öne çıkmaktadır.
 • Çalışmalar tamamen Türklere yönelik yapılmaktadır. Şarkılarınızın gerçek kitlesine ulaşması sağlanmaktadır.
Firmanın paketleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve paketlerin fiyatlarını öğrenmek için nexpr.net üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Bunun yanında kendinize özel bir çalışma yaptırmak isterseniz, paketlerde sunulan hizmetlerden öteye gitmek isterseniz NexPR yine sizlere gerekli hizmeti sunmaktadır. Bu durumda firmaya 0545 617 4962 numaralı hattan ulaşmanız mümkündür. Ekip sizlere gerekli olan tüm bilgiyi sunacaktır. Sizlerin faydalanabileceği hizmetleri belirleyecek ve bunlar hakkında ayrıntılı bir bilgi verecektir. Tabii ki bu çalışmaların ne kadar tutacağını da yine bütçenizi düşünerek sizlere sunacaktır. Sunulan fiyattan memnun kalmanız durumunda da ekip çalışmalara başlayacaktır.
 
PR Paketlerimizi İncelemek İçin Tıklayın.

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin: 0545 617 49 62 (Whatsapp)
      Görüşme Başlatmak İçin Tıklayın.
 

Kategoriler
Yorumlar
disqus code
Nex PR Müzik PR Ajansı Olarak Şarkı PR Hizmeti Sunmaktayız.
Müzik Tanıtımı Hizmetimiz İle Şarkı PR ınızı En İyi Şekilde Yapmaktayız.
Şarkı Tanıtımı İle Şarkınızı Milyonlara Dinletelim. smm panel